Pagina 1 van 1

SpotGrit is niet meer?

Geplaatst: 01 jun 2013, 14:42
door JuanFusy
Ik heb even gezocht, en dit leek me de beste plaats om iets over Spotgrit te vragen, zag er geen rubriek voor...

Sinds ongeveer een week krijg ik geen reacties meer binnen, wel headers vreemd genoeg.
Als ik Google vind ik niets omtrent wat de status is van Spotgrit.
Kan iemand mij hier vertellen of het inmiddels tijd is geworden om over te stappen?
Mocht dit zo zijn, welke cliënt heeft inmiddels ongeveer dezelfde manier van werken, dus reacties (wel zo handig met al die 'vervuilers') en stukje info ed, want ik ben Spotgrid tijden geleden gaan gebruiken en toen hadden de overige nog niet zo veel info over de posts.
Ik zoek alleen dit, en een link naar de NZB, rest handel ik af met andere software.
Alvast bedankt!
^JF

Re: SpotGrid is niet meer?

Geplaatst: 01 jun 2013, 14:45
door Blauwbek
volgensmij is spotgrit idd gestopt (toch wel meer dan een paar maanden geleden)
Wat jij omschrijft dat je wil kan met zowel spotnet (icm een thema als je al die informatie wil), spotlite (licht en simpel) of spotweb (opensource en vol met functies, wel lastiger om te installeren als je geen oplossingen als SW4ALL gebruikt)

Re: SpotGrit is niet meer?

Geplaatst: 01 jun 2013, 14:56
door ardy43
Het probleem van geen reacties binnenhalen,daar hadden mensen die gebruik maken van Spotnet ook last van,zie Kan geen reacties lezen

Daar was de oplossing,de database te verwijderen,(dan maakt Spotnet een nieuwe aan) ik heb geen ervaring met Spotgrit dus ik weet niet of dat wel kan.

SpotGrit word niet meer ondersteund door de maker(s) en is niet meer te downloaden via de officiële site.
SpotGrit 1.4.0 Revision 37065 kan nog gedownload worden via deze site.

Re: SpotGrit is niet meer?

Geplaatst: 01 jun 2013, 19:41
door Wheaten
Het niet kunnen binnen halen van reacties in spotgrit is geen spotgrit probleem. Bij mij werkt deze gewoon.
Afbeelding
De ontwikkeling van Spotgrit is helaas stopgezet, voornamelijk wegens gebrek aan tijd en te weinig proggers die mee wilden helpen.
Ik heb nog overleg gehad om de code vrij te krijgen maar deze wordt niet vrijgegeven. Dit sluit tevens een doorstart uit.
De link van Ardy is idd de laatste versie die vrijgegeven is.
Afbeelding