Pagina 1 van 1

Spotnet FAT32

Geplaatst: 13 aug 2011, 18:21
door abruzzese
Ik ben al een paar dagen bezig met films downloaden op spotnet .
Heb Windows XP home .
Spotnet geinstalleerd / WinRaR 4.01 32 bit en Quikpar geinstalleerd .
Ik moet dan wel mij eerst aanmelden op de internetsite van Tele2 / gebruikersnaam / wachtwoord .
Dan heb ik het programma Spotnet juist ingevuld en werkt normaal .
Omdat ik een oudere laptop van 5,5 jaar oud heb met 40 GB harddisk is mij C/ (3.2 GB over) schijf te klein en heb ik Spotnet download op D/ ( 12 GB over ) schijf gezet .
Een film download bij mij 18 tot 20 uur lang en normaal zou Spotnet alles vanzelf repareren en uitpakken maar dat doet hij bij mij niet .
<a href="http://s1184.photobucket.com/albums/z32 ... AG0160.jpg" target="_blank"><img src="http://i1184.photobucket.com/albums/z32 ... AG0160.jpg" border="0" alt="Photobucket"></a>

<a href="http://s1184.photobucket.com/albums/z32 ... AG0161.jpg" target="_blank"><img src="http://i1184.photobucket.com/albums/z32 ... AG0161.jpg" border="0" alt="Photobucket"></a>

<a href="http://s1184.photobucket.com/albums/z32 ... AG0162.jpg" target="_blank"><img src="http://i1184.photobucket.com/albums/z32 ... AG0162.jpg" border="0" alt="Photobucket"></a>

En als ik dan zelf wil uitpakken met WinRaR dan krijg ik foutmelding ?

<a href="http://s1184.photobucket.com/albums/z32 ... AG0159.jpg" target="_blank"><img src="http://i1184.photobucket.com/albums/z32 ... AG0159.jpg" border="0" alt="Photobucket"></a>

<a href="http://s1184.photobucket.com/albums/z32 ... AG0158.jpg" target="_blank"><img src="http://i1184.photobucket.com/albums/z32 ... AG0158.jpg" border="0" alt="Photobucket"></a>

<a href="http://s1184.photobucket.com/albums/z32 ... AG0157.jpg" target="_blank"><img src="http://i1184.photobucket.com/albums/z32 ... AG0157.jpg" border="0" alt="Photobucket"></a>

<a href="http://s1184.photobucket.com/albums/z32 ... AG0163.jpg" target="_blank"><img src="http://i1184.photobucket.com/albums/z32 ... AG0163.jpg" border="0" alt="Photobucket"></a>

Ik lees graag jouw antwoord op mijn vraag
Conclusie: Spotnet repareert en pakt niet goed uit op een FAT32-schijf. NTFS werkt beter.
- KoffieBo0N

Re: Spotnet werkt niet juist ?

Geplaatst: 13 aug 2011, 19:29
door abruzzese
Jammer dat ik geen foto,s kan plaatsen

Re: Spotnet werkt niet juist ?

Geplaatst: 13 aug 2011, 21:16
door hjvbft
Over de snelheid van de usenet server van Tele2:
server: news.tele2.nl
Poort is 119
Maximaal 2 connecties.
Maximaal 60 kilobyte per seconde snelheid.
SSL is niet mogelijk.
Geen gebruikersnaam / wachtwoord nodig (autorisatie gaat via ip adres)*
Kan dat er inmiddels wel een inlog nodig is*. Zo ja, gebruik degene gekregen bij aanmelding Tele2.
Voor een hogere snelheid is het nodig om een andere usenet server te gebruiken.

Waarschijnlijk zit in de rar bestanden een image (iso, nrg, mds/mdf of een ander formaat) welke grote is dan 4GB.
Hiervoor is het nodig dat de harde schijf het bestandssysteen NTFS heeft. Grote kans dat dit nog FAT32 is.
Sluit alle programma's die station D gebruiken. start, uitvoeren, cmd, convert d: /fs:ntfs
Hierdoor word de het d station ingedeeld in NTFS met behoud van de bestanden.
Als blijkt dat de schijf niet vrijgegeven kan worden is het nodig om de pc te herstarten en word bij opstarten de omzetting gedaan. Daarna de bestanden uitpakken en als het goed is gaat het nu wel goed.

Is hiermee het probleem opgelost?

Re: Spotnet werkt niet juist ?

Geplaatst: 13 aug 2011, 23:32
door abruzzese
Ik heb de handeling van start, uitvoeren, cmd, convert d: /fs:ntfs gedaan en krijg dan inderdaad te zien dat ik een FAT32 heb
heb de computer opnieuw opgestart en met WinRaR 4.01 de hele bestand van meer dan 4 GB DVD5 proberen uit te pakken op mijn extern harde schijf van 160 GB waar ik ook de film heb gecopieerd .
Krijg dan toch de foutmelding te zien van WinRaR
Onvoldoende schijfruimte beschikbaar .
Schrijfout : alleen het NTFS-bestandssysteem ondersteunt bestanden groter dan 4 GB
Dus op mijn /D schijf lukt het niet zoals ook op mijn externe harddisk .
Ik ben al dagen bezig met films te downloaden van qualiteit DVD5 retail van ongeveer 4.5 GB maar niks pakt uit of repareert .
Nogmaals open ik mijn internet site van Tele2 en log mij hierin met gebruikersnaam en wachtwoord en dan open ik Spotnet en daar downloaden .
Ik ben maar een leek op computer gebied maar ik wil het toch leren downloaden van Films omdat ik ontzettend van films houd en wil het echt leren .
Ik hoor steeds maar weer van andere mensen dat het downloaden van films zo gemakkelijk is maar ik vind het maar bizar moeilijk omdat het mij keer op keer mislukt .
Maar ik zet door .

Re: Spotnet werkt niet juist ?

Geplaatst: 14 aug 2011, 00:12
door abruzzese
Ik heb al meer malen geprobeerd mijn D schijf om te zetten van FAT32 naar ntfs maar helaas blijf mijn D schijf FAT32

Re: Spotnet werkt niet juist ?

Geplaatst: 14 aug 2011, 01:02
door hjvbft
Uitgebreide Nederlandstalige handleiding over FAT32 omzetten naar NTFS
Volg de stappen en mogelijk lukt het hier wel mee.

Volumenaam = de naam van de harde schijf of partitie. Dus in dit geval de naam van de D schijf.

Re: Spotnet werkt niet juist ?

Geplaatst: 15 aug 2011, 07:43
door abruzzese
Met bovenstaande link lukt het mij ook niet om FAT32 om te zetten naar NTFS .
Ik heb wel met het programma Binreader een film op DVD5 kwaliteit gedownload en deze pakt wel uit en repareert vanzelf en heb deze dan op een DVD-R gebrand en speelde SUPER af .
Maar waarom pakt Spotnet niet automatisch uit en repareert niet ??????????????????

Re: Spotnet werkt niet juist ?

Geplaatst: 15 aug 2011, 16:14
door martin1964
soms is een gedownloade film gewoon een video_ts map is van 4,3 gig. in principe is dat gewoon een map met wat losse bestanden. dat is geen probleem op een fat32 schijf, echter soms word een film gepost als image bestand en dat is dan een enkel bestand van 4,3 gig en dat is helaas niet mogelijk op een fat32 schijf. ;(
mocht je je schijf niet zelf om kunnen zetten naar ntfs, je zou evt kunnen proberen om van iemand een externe ntfs schijf te lenen en kijken of je hem daar dan wel naar kunt uitpakken.

Re: Spotnet werkt niet juist ?

Geplaatst: 16 aug 2011, 21:11
door abruzzese
Omdat ik Windows XP Home heb is het bij mij niet mogelijk om de harde schijven te converteren en zou ze daarom moeten formatteren .
Maar ik heb op mijn D schijf een Image staan en wil deze dan ook niet formatteren .
Wat ik heb gedaan is mijn externe harde schijf van 160 GB geformatteerd en is nu NTFS en daar worden mijn bestanden zoals films enz.. uitgepakt gerepareerd en opgeslagen .
Dus mijn probleem is nu opgelost .
Spotnet pakt nu wel vanzelf uit wat eerder niet gebeurde .